Myšlenka

 

Poslání Apple Klubu

 

 

 

  1. Chceme vytvářet podmínky lokálního setkávání komunity uživatelů Apple produktů
  2. Chceme vytvářet prostředí pro odborný a osobní růst jeho členů
  3. Chceme vytvářet mosty mezi sociálními bublinami
  4. Chceme vytvářet a spojovat českou komunitu Apple uživatelů

 

 

Jak to začalo?

 

My, Petr Plíšek a Láďa Horký, se známe už víc než 30 let. Oba jsme nadšenci do Apple. Původně jsme ale začínali na počítačích Commodore Amiga. Petra si možná pamatujete ve spojitosti s časopisem Reset a následujících Resetkáních. Láďu zase jako vydavatele Guru a později Amiga-Star. A toto nás svedlo kdysi dohromady.

Rozhodli jsme se založit společný projekt – Apple Klub. Naším hlavním záměrem je umožnit setkávání uživatelů Apple produktů na osobní bázi. Apple produkty se využívají k různým činnostem a každý uživatel je používá svým osobitým způsobem, ke kterému se dopracoval zpravidla dosti náročným způsobem. Dobře víme, jak je náročné získat know-how z internetu, diskuzí, online kanálů.

Za ta léta v IT dobře víme, že osobní kontakt je pro člověka nenahraditelný a v mnohých případech prostě nejefektivnější. Zároveň si uvědomujeme, že bez on-line nástrojů to v dnešní době nejde a proto chceme kombinovat to nejlepší z obou světů.

Za tímto účelem chceme vybudovat on-line katalog autorů, kteří tvoří na Applu a zároveň chtějí sdílet a předávat svoje zkušenosti dalším zájemcům. Ať se jedná o formu placených workshopů, či osobních konzultací, či setkání.

Věříme, že s pomocí našich členů to dokážeme.